• جمعه / ۷ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۹
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99090705058
  • خبرنگار : 71460

مورینیو: مارادونا را می‌توانیم در گوگل پیدا کنیم ولی دیگو را خیر

مورینیو: مارادونا را می‌توانیم در گوگل پیدا کنیم ولی دیگو را خیر

سرمربی تاتنهام در نشست خبری بعدی از برتری برابر لودوگورتس از دیگو مارادونا گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها تاتنهام در حالی که تغییرات زیادی در ترکیب خود داشت با چهار گل لودوگورتس بلغارستان را شکست داد تا روند نتایج خوب این تیم لندنی ادامه داشته باشد.

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام بعد از این دیدار گفت:  یک مارادونا وجود دارد و یک دیگو. مارادونا کسی است که نیازی به صحبت درباره او ندارم، زیرا همه دنیا او را می‌شناسد و هیچ کس فراموشش نمی‌کند. دیگو متفاوت است. افرادی که دوستان نزدیک او بودند و او را از نزدیک می‌شناختند کاملا این موضوع را می‌دانند. می توانم بگویم که او دوست خوب من بود، اگرچه من تلفنی با او ارتباط برقرار می کردم ولی چندین بار هم حضوری با هم ملاقات کردیم.

مورینیو اضافه کرد: او قلبی بزرگ و مهربانی داشت. دلم برایش تنگ شده است. ما می‌توانیم فوتبال او را هر وقت دلتنگش شویم، گوگل کنیم، اما دیگو را در آنجا نمی یابیم.  من امروز  را صرف صحبت با بچه‌ها در مورد او و زمانی که با هم بودیم کردیم. او همیشه بعد از شکست به من زنگ می‌زد و من این تماس‌ها را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد. او می‌دانست که پس از پیروزی ها من به تماس احتیاج ندارم  و در مواقع سخت او آنجا بود و همیشه پس از شکست می گفت: "مو ، فراموش نکن که تو بهترین هستی". او همیشه این رویکرد را داشت. دلم برای دیگو تنگ شده است.

تاتنهام در بازی بعدی خود در لیگ برتر باید یک‌شنبه در دیداری بسیار حساس با چلسی داربی لندن را برگزار کند که این دیدار تقابل دو تیم آماده این روزهای فوتبال اروپا نیز است.

انتهای پیام