• چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99090504391
  • خبرنگار : 71536

بیاتلو: بازیکنانی مانند میلیچ و مظاهری تعیین کننده هستند

بیاتلو: بازیکنانی مانند میلیچ و مظاهری تعیین کننده هستند

سرمربی ماشین سازی می‌گوید در دیدار با تیمی مثل استقلال، کیفیت فنی بازیکنانی مانند میلیچ و مظاهری تعیین کننده است.

به گزارش ایسنا، وحید بیاتلو، سرمربی ماشین سازی بعد از شکست یک بر صفر این تیم مقابل استقلال در نشست خبری اظهار کرد: نسبت به تیم استقلال شناخت خوبی داشتیم و از بازی قبل تا این دیدار، خیلی خوب کار کردیم و تمام نقاط قوت استقلال را بستیم و فکر می‌کنم تا دقیقه ۷۰ خوب بازی کردیم. در نیمه اول یکی، دو موقعیت نصفه و نیمه داشتیم و استقلال هم موقعیت صددرصدی نداشتند. در این قبیل بازی‌ها، اختلاف بین بازیکنان مشخص می شود و یک بازیکنی در کیفیت میلیچ توپ را گل می‌کند و از این سمت هم حضور دروازه‌بانی مانند مظاهری تعیین کننده می‌شود.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم در ۳۰ دقیقه پایانی توپ و میدان دست ما بود. مالکیت توپ و موقعیت گل از آن ما بود اما نتوانستیم گل بزنیم. باید بیشتر کار کنیم تا این تیم بیشتر رشد کند.

سرمربی ماشین‌سازی در واکنش به اینکه تیمش چهره یک تیم مغلوب را در این دیدار نداشت، گفت: هر تیمی باید هدفی داشته باشد. نمی‌توانیم جوانگرایی کنیم و دنبال سهمیه آسیا هم باشیم. هدف ما جوانگرایی بود و با هزینه خیلی کم این کار را کردیم. ۱۶ بازیکن بومی از همه شهرهای آذربایجان داریم. چند هدف داریم اما پیشرفت تیم لحظه به لحظه حس می‌شود. تیم ما روند رو به رشد دارد. امیدوارم روز به روز رشد کنیم و شرمنده هواداران ماشین‌سازی نشویم.

انتهای پیام