• چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۹
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99090504017
  • خبرنگار : 50214

برای تردد مدت محدویت‌های تعیین شده در یزد چه کنیم؟

برای تردد مدت محدویت‌های تعیین شده در یزد چه کنیم؟

ایسنا/یزد ستاد استانی مقابله با کرونا در یزد تردد خودروهای پلاک بومی و غیربومی در مدت محدویت‌های تعیین شده را منوط به ارائه و تایید درخواست تردد اعلام کرد.

با عنایت به مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در خصوص محدودیت تردد خودروهای با پلاک غیربومی در سطح شهرهای استان،تردد خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی در مدت محدودیت تعیین شده و همچنین پلاک‌های بومی در محدوده زمانی ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است.

بر همین اساس، دستگاه‌های دولتی، وانت بارها، تاکسی‌های اینترنتی و غیره برای تردد با پلاک غیربومی، می‌باید در اسرع وقت، پلاک خودروهای مدنظر را توسط ادارات، اتحادیه‌ها، اتاق اصناف و سایر بخش‌های مربوطه به صورت متمرکز به فرمانداری ارسال کنند.

بنا بر اعلام ستاد استانی کرونا، افراد ساکن یزد که دارای پلاک غیر بومی هستند و افراد با پلاک بومی در محدوده زمانی ۲۱ تا ۴ صبح که ضرورت و نیاز اجباری به تردد در سطح استان دارند می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی استانداری یزد به آدرس ostanyazd.ir و با کلیک بر روی بخش «درخواست تردد پلاک های غیر بومی»  نسبت به درج اطلاعات و مستندات خود اقدام کنند.

یادآور می‌شود که افراد و شرکت‌هایی که تا پایان روز چهارم آذر ماه از طریق استانداری، فرمانداری و پلیس راهور نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کرده‌اند، نیازی به ثبت مجدد آن در سامانه ندارند.

انتهای پیام