• سه‌شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۲۲:۴۲
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99090403565
  • خبرنگار : 50029

افتتاح سه سایت مخابراتی در جنوب فارس

افتتاح سه سایت مخابراتی در جنوب فارس

ایسنا/فارس سه سایت مخابراتی در ۲ روستا و یک شهرک در شهرستان مُهر در جنوب فارس با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: بیش از پنج میلیارد تومان برای احداث این سه سایت واقع در روستاهای چاهو، زیغان و شهرک امام خمینی شهرستان مهر از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هزینه شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس، مهرداد سهرابی افزود: ۹۱ واحد آموزشی در شهرستان مهر با اعتباری افزون بر ۳۵۰ میلیون تومان هوشمندسازی شده که علاوه بر توزیع مودم رایگان، اینترنت یکساله رایگان نیز دریافت کرده اند.

او گفت: رومینگ بین اپراتوری ۹ سایت روستایی این شهرستان شامل شهرک امام خمینی، جاه بیدو، چاه کبگان، قدمان، قلعه سرگاه، نوآباد، کریم آباد، کارون و چاه دروا نیز برقرار شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس درباره پوشش جاده‌ای محور اتوبان پارسیان_پارس جنوبی گفت: از محل اعتبارات وزارت ارتباطات، شرکت ایرانسل نیز اقدام به ایجاد یک سایت کرده که تا پایان آذرماه افتتاح خواهد شد.

سهرابی بیان کرد: حد فاصل محور گله‌دار به دارالمیزان نیاز به راه‌اندازی یک سایت ارتباطی است که مکان یابی آن انجام شده و به زودی عملیات احدث آن نیز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام