• سه‌شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۰
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99090403442
  • منبع : وزارت ورزش و جوانان

تقدیر صالحی امیری از هماهنگی نهادهای فرهنگی در ورزش کشور

تقدیر صالحی امیری از هماهنگی نهادهای فرهنگی در ورزش کشور

رییس کمیته ملی المپیک ظرفیت های فرهنگی ورزش و بسیج کشور را فرصت خوبی برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق سیاست های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت ورزش و جوانان، به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج، سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مهدی میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران، سید قاسم قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، سردار یزدانی و سردار آذرنوش از پیشکسوتان ورزش بسیج و سید محمد شروین اسبقیان فرمانده بسیج مرکز مقاومت وزارت ورزش و جوانان با حضور در کمیته ملی المپیک با سیدرضا صالحی امیری رییس این نهاد دیدار و گفتگو کردند.

سید عبدالحمید احمدی در این دیدار گزارشی از فعالیت های فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و برنامه های مشارکتی با مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران ارائه داد.

معاون وزیر ورزش و جوانان، هماهنگی و هم افزایی مجموعه های فرهنگی در ورزش کشور را خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با استمرار در این تعامل مجموعه ورزش کشور در راستای تحقق اهداف فرهنگی نظام ، حرکت مثمر ثمری را به منصه ظهور برساند.

سید محمد شروین اسبقیان فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان با تبریک فرارسیدن هفته بسیج به رییس کمیته ملی المپیک همراهی و حمایت وی از برنامه های فرهنگی و بسیج را ستود و گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این مرکز ارائه داد.

در این جلسه مهدی میر جلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران نیز گزارشی ار فعالیت های این سازمان ارائه کرد و از تدوین نقشه راه فرهنگی ورزش کشور خبر داد.

سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در این دیدار با تبریک فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج، عرصه ورزش کشور را فرصت و ظرفیت مناسبی برای تسری تفکر بسیجی دانست و از تعامل و هم افزایی مجموعه های فرهنگی ورزش کشور در وزارت ورزش و جوانان، کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک، فدراسیون های ورزشی و سازمان بسیج ورزشکاران و تربیت بدنی بسیج ابراز خرسندی کرد و این هماهنگی را یک فرصت خوب برای تحقق سیاست های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

در این دیدار کارت عضویت افتخاری سازمان بسیج ورزشکاران و تندیس شهدای ورزشکار از طرف مهدی میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران به رییس کمیته ملی المپیک اهدا شد.

انتهای پیام