• سه‌شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۴
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99090403105
  • خبرنگار : 71454

برندگان جوایز امی بین الملل معرفی شدند

برندگان جوایز امی بین الملل معرفی شدند

آکادمی علوم و هنرهای تلویزیونی آمریکا برندگان جوایز امی بین الملل را طی مراسمی مجازی معرفی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، جوایز امی بین الملل که با هدف تجلیل از برترین آثار تلویزیونی ساخته شده در خارج از آمریکا برگزار می شود، امسال به سبب بحران شیوع ویروس کرونا برندگان خود را در قالب مراسمی مجازی معرفی کرد و «گلندا جکسون» بازیگر برنده اسکار برای بازی در سریال «الیزابت گم شده است» محصول شبکه بی بی سی موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن شد. 

همچنین سریال «بچه مسئول» نیز دو جایزه بهترین فیلم تلویزیونی یا مینی سریال و بهترین بازیگر مرد (بیلی بارات) را به خود اختصاص داد. این فیلم تلویزیونی روایتگر داستان پسری ۱۲ ساله است که به جرم قتل در حال محاکمه شدن است. 

در سایر بخش ها جایزه بهترین سریال کمدی به «هیچکس نگاه نمی کند» از برزیل رسید، جایزه بهترین مستند به فیلم سوریه ای «برای سما» اعطاء شد و سریال هندی «جنایات دهلی» نیز موفق به کسب جایزه بهترین سریال دارم شد. 

همچنین «اندو کوئومو» فرماندار نیویورک نیز جایزه دستاورد سینمایی جوایز امی بین الملل را برای اطلاع رسانی تلویزیونی در خصوص ویروس کرونا دریافت کرد و چهره های مطرحی چون «رابرت دنیر»، «بن استیلرز»، «بیلی کریستال» و «اسپایک لی» نیز ضمن تبریک او را «مظهر نیویورک سخت» توصیف کردند. 

انتهای پیام