• سه‌شنبه / ۴ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۶
  • دسته‌بندی: کانون ها
  • کد خبر: 99090402801
  • منبع : باشگاه دانشجویان

برگزاری مسابقه ملی سایکو ماسک

برگزاری مسابقه ملی سایکو ماسک

دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مشارکت مراکز مشاوره، بهداشت و کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی شزیف و سمنان، مسابقه ملی سایکو ماسک Psycho Mask را برگزار می کنند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، در راستای مدیریت بحران کووید-۱۹ و ضرورت اجرای برنامه‌هایی با هدف افزایش همبستگی، همدلی، امید و نشاط در جامعه دانشجویی و نیز به مناسبت "پویش دانشجویی سلامت روان برای همه و پویش من ماسک می زنم " مسابقه ملی سایکو ماسک با محوریت «سلامت روان و جسم» در موضوعات و قالب های تعیین شده برگزار خواهد شد.

"مسئولیت اجتماعی"، "خودشفقتی و دگرشفقتی"، "کرونا و خانواده کرونا"، "کرونا و اختلالات روانی"، "کرونا و آموزش مجازی"، "کرونا و شادکامی"، "پسا کرونا"، "سواد سلامت روان"، "تاب آوری" از جمله محورهای بخش سلامت روان و "خودمراقبتی و دگرمراقبتی"، "قطع زنجیره انتقال"، "کرونا، تغذیه و طب سنتی"، "مدافعان سلامت"، "کرونا و محیط زیست"، "کرونا و زندگی دانشجویی"، "شهروندان و بیماری مسری"، "شستشو، ضدعفونی؛ ایمنی یا سلامت"، "کرونا، تحرک فیزیکی و ماندن در خانه" محورهای بخش سلامت جسم این مسابقه است.

این مسابقه در قالب "کاریکاتور"، "پوستر"، "عکاسی" ،"طراحی"، "موشن گرافی"، "پادکست" و "کلیپ" برای کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فنی و حرفه ای، دانشگاه آزاد به صورت فردی و گروهی برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارسال آثار از طریق آدرس پست الکترونیکی: moshavereh@semnan.ac.ir و شماره ۰۹۰۱۸۹۴۸۲۷۳ در واتس اپ اقدام و جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال TMUStudentAffair@ مراجعه کنند.

انتهای پیام