• شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۲
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99090100353
  • خبرنگار : 50176

استاندار خبر داد:

اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار در زمینه محرومیت‌زدایی لرستان

اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار در زمینه محرومیت‌زدایی لرستان

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: به‌منظور توسعه استان و رفع محرومیت یک‌صد میلیارد تومان اعتبار توسط بنیاد علوی در طرح‌های اقتصادی و عمرانی لرستان هزینه می‌شود.

سید موسی خادمی در خصوص برنامه‌ها و اقدامات بنیاد علوی در لرستان امروز یکم آذرماه، اظهار کرد در ادامه کمک‌ها و حمایت‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی از استان کمتر توسعه‌یافته لرستان در بحث سیل و همچنین در بحث کرونا در چند ماه اخیر توافقنامه‌ای با بنیاد علوی به عمل آمد که بر اساس آن برخی از بخش‌ها و دهستان‌های بسیار محروم استان را به‌طور ویژه مورد حمایت قرار دهند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه فعالیت‌های اجرایی در این بخش‌ها شروع شده و امروز در جلسه هماهنگی که به همین منظور برگزار شد، طبق قولی که دکتر منصوری مدیرعامل بنیاد علوی داده‌اند قرار شد امسال حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات بانکی و عمرانی را در مناطق محروم دو شهرستان کوهدشت و الیگودرز شامل بخش زز و ماهرو، زلقی و همچنین دهستان کوهدشت شمالی در حوزه‌های اقتصادی و عمرانی هزینه کنند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: البته این‌ها مقدمه کار است و انشاالله فعالیت‌های بیشتری توسط این بنیاد در سال‌های بعدی و با شدت بیشتری انجام خواهد گرفت تا بتوانیم این مناطق محروم را به حداقل میانگین مناطق توسعه یافته استان برسانیم.

انتهای پیام