• یکشنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۹ / ۰۱:۱۲
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99081006298
  • خبرنگار : 90047

بلند قامت ترین ورزشکار والیبال نشسته جهان: ۱۰ ماه از تمرینات حرفه ای دور بوده ام

بلند قامت ترین ورزشکار والیبال نشسته جهان: ۱۰ ماه از تمرینات حرفه ای دور بوده ام

بلند قدترین ورزشکار والیبال نشسته جهان گفت: نزدیک به ۱۰ ماه است که از تمرینات حرفه ای دور هستم و تنها در منزل کار بدنسازی انجام می دهم.

مرتضی مهرزاد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اردوها با ارتباطی که با مربی تیم ملی دارم تمرینات بدنسازی خود را در منزل پیگیری می کنم تا از نظر بدنی دچار افت نشوم. البته در رشته های توپی تنها کار بدنسازی کافی نیست و باید با تمرین گروهی در زمین، از نظر تکنیکی و تاکتیکی خود را تقویت کنیم. البته چند وقتی است که اداره کل ورزش و جوانان چالوس سالنی را در اختیار من قرار داده است که در هفته یک تا دو جلسه تمرینات توپی انجام می دهم. 

وی در پاسخ به این پرسش که در این مدت چقدر از نظر تکنیکی و تاکتیکی دچار افت شده اید، افزود: به هر صورت ۱۰ ماه دوری از تمرینات گروهی و تعطیلی اردوها در افت تکنیک و تاکتیک بی تاثیر نبوده و با تشکیل اردوها باید زمان زیادی را طی کنیم تا دوباره آمادگی قبلی خود را پیدا کنیم.
مهرزاد ادامه داد: در این مدت از تمرینات حرفه ای به دور بودم و واقعا شرایط سخت است، امیدوارم زودتر اردوها برگزار شود تا بیش از این دچار افت نشویم.
وی در پایان درباره تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک از او به عنوان بلند قامت ترین مرد جهان در والیبال نشسته گفت: این مساله بیشتر جنبه سرگرمی دارد و از اهمیت زیادی برخوردار نیست، به هر صورت تصور نمی کنم موضوع خیلی مهمی باشد که رسانه ها بخواهند روی آن مانور بدهند.

انتهای پیام