• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۳
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99080703915
  • خبرنگار : 90111

ناراحتی سرمربی مونشن گلادباخ از تساوی برابر رئال مادرید

ناراحتی سرمربی مونشن گلادباخ از تساوی برابر رئال مادرید

سرمربی مونشن گلادباخ از کسب تساوی برابر رئال مادرید راضی نیست و براین باور است که تیمش می توانست سه امتیاز را در این بازی به دست آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بوروسیا مونشن گلادباخ در دیدار دوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از رئال مادرید پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت برنده نداشت و با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

مونشن گلادباخ در این دیدار با دو گل پیش افتاد و در آستانه پیروزی بود اما گل های دقایق ۸۷ بنزما و ۹۰ کاسیمیرو باعث شد نماینده آلمان از کسب یک پیروزی ارزشمند محروم شود.

مارکو روز، سرمربی مونشن گلادباخ از کسب این تساوی راضی نیست. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: می توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. ما باید گل سوم را می زدیم و دو بار تا آستانه آن رفتیم. در دیدار قبلی شاختار برابر رئال مادرید توانست گل سوم را به ثمر برساند و به همین خاطر هم به پیروزی دست پیدا کرد اما متاسفانه ما گل سوم را نزدیم این درحالی بود که فرصت آن را داشتیم.

روز در ادامه گفت: متاسفانه در دقایق پایانی دو گل دریافت کردیم و این بسیار ناامید کننده و تلخ است با این حال نباید فراموش کرد که بازی نکات مثبت هم داشت. رئال مادرید تیم بسیار بزرگی است و باید بهتر برابر این تیم دفاع می کردیم. در دقایق پایانی فشار زیادی روی تیم ما بود و متاسفانه بدشانس هم بودیم.

تیم آلمانی در دیدار قبلی خود برابر اینتر هم به تساوی دست پیدا کرده بود.

انتهای پیام