• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۹:۱۱
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99080502829
  • خبرنگار : 50028

مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در بیرجند افتتاح شد

مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در بیرجند افتتاح شد

ایسنا/خراسان جنوبی مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مسئولان استانی افتتاح شد.

مشیرالحق عابدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی، امروز دوشنبه ۵ آبان در این مراسم با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از استان‌های پیشرویی است که نسبت به راه‌اندازی این مرکز اقدام کرده است، گفت: با توجه به ابلاغیه وزیر صمت و همچنین تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام وزیر صمت در کارگروه مرکزی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور مقرر شد در استان‌ها با توجه به اهتمامی که دولت در راستای حل مشکلات سرمایه‌گذاران جدید و واحدهای تولیدی دارد، مرکزی برای تسریع در رفع موانع سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان خراسان جنوبی با هدف پیگیری و رفع هرچه سریع تر مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری و در راستای جهش تولید فعالیت خود را آغاز کرد.

عابدی خاطرنشان کرد: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی و تصمیمات لازم در جهت رفع آن‌ها اتخاذ می‌شود.

وی از برگزاری حدود ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و اخذ بیش از چهارصد مصوبه اجرایی برای رفع موانع تولید و سرمایه گذاری استان طی امسال خبر داد و افزود: نمایندگان دستگاه‌های مختلف با حضور در این مرکز به صورت مستقیم و آنلاین پاسخ گوی سرمایه‌گذاران خواهند بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: خراسان جنوبی در نخستین روزهای اعلام این برنامه وارد عمل شد و با همکاری سرپرست سازمان صمت استان، مدیر کل دفتر جذب استانداری و همراهی و همکاری تمامی اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان درکوتاه ترین زمان ممکن این مرکز شبانه روزی افتتاح شد تا این استان جزء استان های پیشرو در این زمینه باشد.

عابدی ابراز امیدواری کرد: راه‌اندازی این مرکز به مشابه اقدامات گذشته در راستای حل مشکلات سرمایه‌گذاران تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام