• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۸
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99080502812
  • خبرنگار : 71565

کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب شد

کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب شد

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در این جلسه خبر داد.

احمد راستینه در گفت و گو با ایسنا در خصوص جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون پس از بحث و بررسی  طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کلیات آن را به تصویب رسانیدم ،هدف این طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات و استفاده از ظرفیت داخلی برای این حوزه و گسترش اقتصاد دیجیتال است.

وی افزود:سپس جزئیات طرح برای بررسی دقیق به مرکز پژوهش‌های مجلس ارسال شد، پس از انجام این بررسی کارشناسی، طرح به صحن کمیسیون ارائه می شود، پس از این دستور جلسه اخبار مربوط به حوزه ورزش کشور بررسی شد و بر این که دولت ظرف یک ماه آینده لایحه باشگاه‌داری را به مجلس و کمیسیون فرهنگی ارائه کند تاکید شد.


این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: در این نشست همچنین نظرات اعضا در خصوص اولویت‌های کمیسیون فرهنگی که توسط مرکز پژوهش‌های مجلس ارائه شده بود اخذ شد، بر این اساس دو موضوع فضای مجازی و جمعیت و خانواده به عنوان دو اولویت اصلی کمیسیون مورد توجه قرار گرفتند، اولویت های بعدی نیزدر جلسات بعدی مشخص می شود.

انتهای پیام