• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۷
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 99080502772
  • خبرنگار : 71576

تکلیف لیگ والیبال مشخص شد/ دور رفت متمرکز

تکلیف لیگ والیبال مشخص شد/ دور رفت متمرکز
عکس تزیینی است.

در پایان نشست هم اندیشی فدراسیون والیبال با نمایندگان باشگاه ها، تکلیف لیگ برتر برای شروع مجدد مشخص شد.

به گزارش ایسنا، نشست هم اندیشی فدراسیون والیبال با نمایندگان باشگاه ها برای تصمیم گیری جهت پیگیری مجدد رقابت های لیگ برتر، امروز (دوشنبه) ۵ آبان برگزار شد.

در پایان این نشست مقرر شد ادامه بازی های دور رفت به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شود. تیم‌ها در سه هفته با استراحت دو هفته ای، در سه سالن به رقابت می پردازند. پس از اتمام دور رفت، دور برگشت مسابقات به صورت VNL (لیگ ملت‌ها) برگزار می‌شود. طبق اعلام تقوی، پیش بینی می شود مسابقات از ۱۴ آبان ماه پیگیری شود.

همچنین برای برگزاری مسابقات دور برگشت هم حضار به این نتیجه رسیدند که مدل VNL (لیگ ملت های والیبال) پیاده سازی شود و در پایان ۸ تیم به پلی آف صعود کنند. در مرحله پلی آف تیم اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم روبرو خواهد شد.

طبق تصمیم گرفته شده در این نشست نیست قرار شد فدراسیون والیبال یک آزمایشگاه معتبر را به تیم ها معرفی کند تا همه تیم ها در این آزمایش تست کرونا دهند که قرار است این موضوع با ستاد ملی مبارزه با کرونا هماهنگ شود. همچنین قرار شد فدراسیون در صورت امکان پیشنهاد ابتدایی خود مبنی بر لغو مسابقات در صورت مبتلا شدن ۲۵ درصد از اعضای یک تیم را تغییر داده و این درصد را افزایش دهد.

انتهای پیام