• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۵
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99080301337
  • خبرنگار : 50165

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان:

به زودی دادرسی پرونده شهردار و اعضا شورای شهر زنجان ابلاغ می‌شود

به زودی دادرسی پرونده شهردار و اعضا شورای شهر زنجان ابلاغ می‌شود

ایسنا/زنجان رئیس‌کل دادگستری استان زنجان، از رسیدگی به پرونده شهرداری و تعدادی از اعضای شورای شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این رابطه از ۲۲ نفر تحقیق به‌عمل آمده است.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی ظهر امروز (۳ آبان‌ماه) در حاشیه بازدید از موسسه پیشگامان رهایی، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه تحقیقات در رابطه با پرونده شهردار سابق زنجان و تعدادی از اعضا شورای شهر به اتمام رسیده و به‌زودی دادرسی آن اعلام خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به شرایط برگزاری علنی جلسه رسیدگی به این پرونده محتمل است، هرچند دادگاه صالحه در این رابطه نظر خواهد داد.

وی تصریح کرد: همه کسانی که در دستگاه قضایی پرونده دارند به‌نوعی علاقه‌مند هستند، در مسیر پرونده به نفع خودشان به نحوی استفاده کنند اما اراده دستگاه قضایی استان اجازه چنین اقدامی را به اصحاب پرونده نمی‌دهد و ما تحت فشار قرار نمی‌گیریم.

این مسئول با بیان اینکه ورود افراد به پرونده‌ها تاثیری نخواهد داشت و ورودکننده خودش را دچار مشکل می‌کند، گفت: معتقدیم کسی جرات ندارد در روند پرونده اخلال ایجاد کند و سعی می‌کنیم در رسیدگی پرونده‌ها عادلانه و قانونی رفتار کنیم. قطعا دادرسی عادلانه و برخورد قاطع با مفسدان خواهیم داشت.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان در ادامه به تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی نیز اشاره کرد و یادآور شد: در شش ماهه اول امسال‌ بیش از ۴۰ واحد صنعتی از ما خدمات حقوقی دریافت کردند و امروز شاهد راه‌اندازی ۹ واحد تولیدی تعطیل شده از محل همین حمایت‌های حقوقی هستند و بیش از ۳۰ واحد نیز از تعطیلی این‌ها جلوگیری شده است و امیدواریم ما شاهد پیشرفت و توسعه صنعت اقتصاد و تولید استان با این حمایت‌های حقوقی باشیم.

انتهای پیام