• چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۷
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99073022446
  • خبرنگار : 50061

معاون سیاسی استاندار:

هیچ‌گونه کمبود آرد و افزایش قیمت نان در قزوین وجود ندارد

هیچ‌گونه کمبود آرد و افزایش قیمت نان در قزوین وجود ندارد

ایسنا/قزوین معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: روند توزیع آرد نانوایی‌ها و پخت نان کاملاً عادی است و هیچ‌گونه کمبود آرد و افزایش قیمتی در بحث قیمت نان وجود ندارد.

منوچهر حبیبی بیان کرد: در حال حاضر گندم به‌اندازه یک سال نیاز آینده استان در سیلوها ذخیره‌سازی شده چراکه در سال‌زراعی گذشته ۲۱۲ هزار تُن گندم از گندم‌کاران استان خریداری‌شده است.

وی ادامه داد: گندم زراعی استان به‌ویژه گندم شهر آوج جزو با کیفیت‌ترین گندم‌های کشور بوده و هیچ‌گونه کمبودی در بحث گندم و آرد استان وجود ندارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین ضمن بیان این نکته که گندم موردنیاز کارخانه‌های آرد به‌موقع تأمین و در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود، اظهار کرد: نظارت‌های لازم از طریق دستگاه‌های ناظر با دقت و جدیت در حال انجام است.

بنابراعلام روابط عمومی استانداری، وی با اشاره به شایعات افزایش قیمت نان عنوان کرد: روند توزیع آرد نانوایی‌ها و پخت نان کاملاً عادی است و هیچ‌گونه کمبود آرد و افزایش قیمتی در بحث قیمت نان وجود ندارد.

حبیبی یادآور شد: متولیان تأمین گندم، تأمین آرد از سوی کارخانجات آرد و نانوایی‌ها در حال انجام درست و دقیق وظایف خود هستند و نگرانی در این زمینه وجود ندارد و حداقل نیاز یک سال آینده ذخیره‌سازی شده است.

انتهای پیام