• چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۰۱:۱۵
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99072921075
  • خبرنگار : 71560

فیروزی پوربادی: مسئولان با رعایت پروتکل‌ها الگوی مشوقی برای مردم باشند

فیروزی پوربادی: مسئولان با رعایت پروتکل‌ها الگوی مشوقی برای مردم باشند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مسئولان با دنبال کردن جدی پروتکل‌ها می‌توانند مشوق‌ مردم بوده و احساس مسئولیت‌پذیری آنان را افزایش دهند.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تاثیرگذاری مسئولان بر روی مردم بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیان کرد: مسئولان به عنوان الگوی مردم می‌توانند تاثیرگذاری زیادی در حوزه‌های داشته باشند و تجربه نشان داده که مردم از مسئولان و بزرگان خود همواره پیروی کرده اند. اگر فرهنگ رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مدیران در همه حوزه‌ها چه در زندگی فردی و چه در حوزه جمعی با جدیت دنبال شود قطعا در جامعه نهادینه خواهد شد.

وی در ادامه اظهار کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مسئولان قطعا بر روی مردم تاثیرگذار خواهد بود. مسئولان باید وظایف خود را با رعایت پروتکل‌ها پیش ببرند. از سوی دیگر نباید اجازه تعطیلی امور اساسی داده شود. مسئولان باید در عین انجام وظایف خود پروتکل‌ها را نیز با جدیت دنبال کنند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان و مدیران در رده‌های مختلف می‌توانند با رعایت جدی پروتکل‌ها مردم را تشویق کنند تا با جدیت بیشتری پروتکل‌ها را دنبال کرده و احساس مسئولیت‌پذیری مردم را نسبت به جامعه افزایش دهند.

انتهای پیام