• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۲
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99072920964
  • خبرنگار : 90111

هررا: هافبکی بهتر از پوگبا وجود ندارد

هررا: هافبکی بهتر از پوگبا وجود ندارد

هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن قبل از رویارویی برابر منچستر یونایتد به ستایش از پل پوگبا پرداخت و او را بهترین هافبک جهان دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، آندره هررا بعد از جدایی از منچستر یونایتد راهی پاری سن ژرمن شد.

او در ستایش از پل پوگبا گفت: در جهان هافبکی بهتر از پل پوگبا وجود ندارد. او مهارت خیره کننده ای دارد و هم در کارهای دفاعی و هم کارهای هجومی بسیار خوب است. او به خوبی در میدان می دود. با آمدن هرناندز، پوگبا کمتر در کارهای هجومی شرکت می کند.

هررا ادامه داد: پوگبا همه فاکتورها برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان جهان را دارد. اگر یونایتد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود قطعا پوگبا هم بهترین بازیکن جهان خواهد شد.

او درباره فرگوسن گفت: نباید بازیکنان منچستر یونایتد را با دوران فرگوسن مقایسه کرد. فرگوسن از بهترین مربیان جهان بود. بعد از جدایی او به کلی رقابت در لیگ جزیره تغییر کرد و اکنون باشگاه های بزرگ دیگر قدرتنمایی می کنند. رقابت اکنون بسیار سخت تر شده است.منچستر یونایتد تیم ریشه داری است و در هر حالتی قابل احترام است.

این هافبک اسپانیایی درباره رویارویی با منچستر یونایتد گفت: هم ما و هم منچستر یونایتد به دنبال پیروزی هستیم و این باعث می شود تا بازی زیبا شود. ما چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم اما آماده پیروزی هستیم. بسیاری می گویند که قهرمان نشدن ما در لیگ قهرمانان اروپا یعنی فصل ما کابوس وار بوده است اما من چنین چیزی را قبول ندارم. ما فصل قبل بسیار خوب بودیم.

انتهای پیام