• سه‌شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۰:۴۷
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99072920919
  • خبرنگار : 50310

تشکیلات دانشگاهی وحدت رویه داشته باشند

تشکیلات دانشگاهی وحدت رویه داشته باشند

ایسنا/لرستان یک استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به این‌که فعالیت تشکیلات دانشگاهی با این‌که دشوار است باید برپایه هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دقیق باشد، گفت: تشکیلات دانشگاهی علاوه‌بر تعیین اهداف مشخص و برنامه‌ریزی عملیاتی باید همراه با اخلاص، وحدت رویه و تفاهم بین اعضا و آرمان‌گرایی باشد.

حجت‌الاسلام محمد نظری، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اخلاص در کارها، تلاش‌ها را به ثمر می‌رساند و مورد رضای خداوند است، مؤمن با اخلاص سنجیده می‌شود.

وی با اشاره به این‌که فعالیت تشکیلات دانشگاهی با این‌که دشوار است باید برپایه هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دقیق باشد، عنوان کرد: تشکیلات دانشگاهی علاوه‌بر تعیین اهداف مشخص و برنامه‌ریزی عملیاتی باید همراه با اخلاص، وحدت رویه و تفاهم بین اعضا و آرمان‌گرایی باشد.

نظری ادامه داد: اخلاص موجب برکت، تلاش مضاعف و همیاری بین اعضا می‌شود؛ چراکه مؤمنان با کثرت کار سنجیده نمی‌شوند بلکه ملاک سنجش آنان اخلاص در کار است.

این استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر این‌که افراد انقلابی باید فعالیت تشکیلاتی و نه انفرادی داشته باشند، گفت: انقلابی کسی است که در راستای پیشبرد جریان انقلاب مشارکت داشته باشد.

وی با بیان این‌که با توجه به تأکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر ضرورت ایجاد روحیه امیدواری بین جوانان و جامعه، باید با حرکت در راستای تحقق رهنمودهای رهبری برای این منظور برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری شود، عنوان کرد: مراکز دانشگاهی باید برای ایجاد روحیه امید بین جوانان و جامعه دانشجویی برنامه‌ای مدون داشته و تحقق این مهم را در اولویت سیاست‌های کاری خود قرار دهند.

نظری با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی در مرحله سوم حیات خود قرار دارد، تشریح کرد: پس‌از تشکیل انقلاب و حکومت اسلامی اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که باید دولت اسلامی تشکیل شود.

انتهای پیام