• پنجشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۶
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99071007747
  • خبرنگار : 50028

بررسی اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۰ در خراسان جنوبی

بررسی اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۰ در خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی در هفتاد و هفتمین جلسه شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، اولویت‌های پژوهشی سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت.

طی جلسه شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، امروز پنج شنبه ۱۰ مهرماه که به صورت وبینار با اعضای شورا برگزار شد، چهار اولویت پژوهشی پذیرفته شد.

به گزارش ایسنا، اولویت‌های پذیرفته شده برای اعضای شورا ارسال می‌شود و ویرایش نهایی آن به صورت فراخوان جهت اطلاع رسانی در اختیار تمامی دانشگاه‌ها، مراکز فرهنگی، ادارات و ... قرار می گیرد.

ناصر نبی زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در این جلسه بیان کرد: هر ساله با هدف مشخص شدن نقشه راهی در حوزه فرهنگ و هنر استان، اولویت‌های پژوهشی بررسی و تبیین می‌شوند.

وی، تبیین راهکارهای توسعه‌ای فرهنگ خراسان جنوبی، افزایش استفاده از کالاهای فرهنگی در خانواده‌ها، تقویت زبان فارسی، استفاده از پوشاک مبتنی بر فرهنگ خراسان جنوبی، اقتصاد فرهنگی، تبادل فرهنگی بین خراسان جنوبی و استان‌های مجاور و کشورهای همسایه و هم زبان و ... را از جمله اهدافی دانست که در راستای تعیین اولویت‌های پژوهشی توسط اساتید و اعضای شورای پژوهشی، مورد بررسی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام