• چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99070907329
  • منبع : استانداری آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی:

همدلی هواداران با سرمربی جدید، زمینه‌ساز موفقیت‌های بیشتر برای تراکتور خواهد بود

همدلی هواداران با سرمربی جدید، زمینه‌ساز موفقیت‌های بیشتر برای تراکتور خواهد بود

ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: هواداران تیم تراکتور با شور خاصی به این تیم عشق می‌ورزند و یقین دارم که با اتحاد و همدلی هواداران با سرمربی جدید تیم، دروازه موفقیت‌های بیشتر به روی تراکتور گشوده خواهد شد.

  • محمدرضا پورمحمدی در دیدار علیرضا منصوریان، سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور با وی، اظهار کرد: منصوریان مربی بادانش و پرشوری است که حضور او در رأس کادر فنی تیم تراکتور منشأ اثر بوده و قطعا با همدلی و حمایت هواداران شاهد موفقیت‌های روزافزون این تیم در رقابت‌های ملی و بین‌المللی خواهیم بود.

وی با تأکید بر اهمیت تفریحات سالم در میان جوانان، گفت: شور و نشاطی که تیم فوتبال تراکتور در بین جوانان و مردم ما ایجاد می‌کند با صدها برابر سرمایه خرج شده در فوتبال، قابل دست‌یابی نیست.

وی، ورزش، تفکر ورزشی و طرفداری از آن را سازنده، موثر و مولد توصیف کرد و گفت: مدیریت استان از مجموعه تراکتور و بازیکنان قهرمان آن حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت‌های استاندار آذربایجان شرقی و حضور ایشان در تمرین قبل از فینال بازی جام حذفی و استقبال از تیم بعد از قهرمانی، گفت: با این حمایت‌ها،  بازیکنان و مربیان، بار مسئولیت را بیش از پیش روی شانه‌های خود احساس کردند و با تمام توان بازی کردند که نتیجه آن قهرمانی تیم بود.

معصوم سهرابی گفت: امسال کار تراکتور سخت‌تر و نفس‌گیرتر از گذشته است و با توجه به حضور این تیم در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا، نیازمند حمایت بیشتر از سوی مدیریت ارشد استان هستیم.

وی، حضور میهمانان و مسافران خارجی و دوربین‌های تلویزیونی برای پوشش مسابقات آسیایی را فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های بیشتر تبریز به مردم کشورهای مختلف دانست.

سرمربی جدید تیم تراکتور هم با اشاره به امکانات بی‌نظیر سخت‌افزاری تراکتور در ایران، گفت: امانتی ارزشمند را تحویل گرفته‌ایم که به یاری خدا با قهرمانی به مردم آذربایجان تحویل خواهیم داد.

علیرضا منصوریان گفت: بیشترین موفقیت‌های دوره بازیگری من در استقلال بوده و با این تیم شناخته می‌شوم و اکنون می‌خواهم با قهرمانی و موفقیت در تراکتور، در دوره مربیگری نیز با نام تراکتور شناخته شوم.

وی با ذکر خاطره‌ای از بازی تراکتور و نفت تهران که وی مربیگری تیم نفت را در آن بازی بر عهده داشت، گفت: با تمهیدات قبلی، حدود ۵۰ نفر تماشاگر را جمع کرده بودیم که طرفداران پرشور تراکتور تمامی استادیوم را پر کردند و تماشاگران ما مجبور به تشویق تراکتور در بین آن‌ها شدند که این ثروتی بزرگ برای تراکتور است.

وی با اشاره به ابراز محبت طرفداران تراکتور به وی در مدت حضور در تبریز، گفت: ده برابر محبت‌هایی که در تهران و اصفهان مشاهده کرده‌ام را از سوی مردم تبریز و آذربایجان دیده‌ام و ان‌شاءالله جواب این محبت‌ها را با قهرمانی خواهم داد.

منصوریان در خاتمه گفت: من داماد آذربایجان هستم و به خاطر تکلم به زبان ترکی در جمع خانواده، تا حدودی با این زبان آشنایی دارم و امیدوارم تا عید بتوانم کنفرانس خبری خود را با زبان ترکی برگزار کنم.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این دیدار مدیرعامل شرکت آتا به عنوان حامی مالی (اسپانسر) باشگاه تراکتور و برخی از مدیران این باشگاه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام