• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۶
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99070806226
  • خبرنگار : 71451

جامعه ورزش در زمینه ایثار و شهادت پیشرو خواهد بود

جامعه ورزش در زمینه ایثار و شهادت پیشرو خواهد بود

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت:در وزارت ورزش راهیان نور به صورت متمرکز و غیر متمرکز نجام می شود چراکه اعتقاد داریم می ‌توان با همین روحیه دوران دفاع مقدس در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداشت .

به گزارش ایسنا، عبدالحمید احمدی با حضور در نمایشگاه اقتدار چهل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: در تاریخ کشور بارها این‌گونه تهاجمات انجام شده و قطعه‌ای از خاک ایران جدا شده، اما در طول هشت سال دفاع مقدس به رغم ناجوانمردانه‌ترین حملات، جوانان کشورمان با از خود گذشتگی اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور تصرف شود و همواره باید خود را مرهوم این رشادت‌ها بدانیم.

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان افزود: از جمله موضوعاتی که جای کار بسیار دارد حماسه دفاع مقدس بوده و وظیفه تمامی بخش های مرتبط  آن است که در موضوع حماسه و دفاع فعالیت چشم گیری داشته باشند و فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه ترویج دهند. 

وی ادامه داد : در وزارت ورزش راهیان نور به صورت متمرکز و غیر متمرکز نجام می شود چراکه اعتقاد داریم  می ‌توان با همین روحیه دوران دفاع مقدس در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداشت و با به کار گیری تشکل ها و هیأت های ورزشی حضور موثر داشته باشیم تا مشکلات مردم حل شود و اردوهای راهیان نور حرکتی بسیار بزرگ، وزین و ماندگار است که در کشور ایجاد شده است.

احمد در پایان خاطرنشان کرد: جامعه ورزش در زمینه ایثار و شهادت پیشرو خواهد بود  و فعالیت های ورزشی و قهرمانی اگرچه در ایام کرونا  تعطیل شده اما قهرمانان ورزشی پای کار انقلاب اسلامی مثل گذشته خواهند بود و ورزشکاران ایران اسلامی امروز هم در حرکت‌های پهلوانی پیشگام هستند و هم در مقابل تهاجم نابرابر  و تلاش می‌کنند که مسیر شهدا، جانبازان و آزادگان را ادامه دهد.

انتهای پیام