• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99070705485
  • خبرنگار : 30054

آسیاتک با جشنواره "نتِ پاییزی" به استقبال سومین فصل سال رفت

آسیاتک با جشنواره "نتِ پاییزی" به استقبال سومین فصل سال رفت

این جشنواره با شعار "آخرین نتِ پاییزی قرن" جهت همراهی شما مشترکین وفادار و علاقه مندان به استفاده از اینترنت خانگی ADSL از ابتدای پاییز سال۹۹ آغاز شده و تا انتهای آن ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام آسیاتک، از ویژگی های مهم فصل پاییز شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس است. امسال با توجه به شرایط خاص و ویروس کرونا این بازگشایی زودتر انجام شد.

آسیاتک در راستای مسئولیت اجتماعی خود جهت استفاده از سیستم آموزش آنلاین و عدالت آموزشی و همچنین مقابله و شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس، اقدام به ارایه بسته ویژه  مدارس و دانش آموزان نموده است.

این سرویس ویژه  با شعار"شروع راه، پاییزاست" برای حمایت از دانش آموزان و مدارس و رفاه  مشترکین عزیز طراحی شده است که در آن بسته اینترنت ۳ماهه سرعت ۴ مگ، با ۱۰۰گیگ ترافیک داخلی معادل ۵۰ گیگ  ترافیک بین الملل با قیمت ۳۹ هزار تومان ( ویژه ثبت نام اویه) ارائه شده است.

سرویس های جشنواره "نت پاییزی" نیز به شرح ذیل ارائه می گردد:

سرویس ۸ مگ ۶ ماهه با ترافیک۱۵۰ گیگ داخلی معادل ۷۵ گیگ بین الملل  با قیمت ۹۰ هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه)

سرویس ۸ مگ ۶ ماهه با ترافیک۱۰۰۰ گیگ داخلی معادل ۵۰۰ گیگ بین الملل + ۲۵۰ گیگ شبانه  با قیمت ۳۰۰هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه و تمدید)

سرویس ۱۶ مگ ۶ ماهه با ترافیک۱۵۰۰ گیگ داخلی معادل ۷۵۰ گیگ بین الملل + ۵۰۰ گیگ شبانه  با قیمت ۳۹۰هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه و تمدید)

جهت اطلاع بیشتر می توانید به سایت آسیاتک (http://www.asiatech.ir/) مراجعه کنید یا با شماره های ۱۵۴۴ و ۹۱۰۱۰۰۰۰ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انتهای رپرتاژ آگهی