• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۵
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99070603904
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

حوزه رسانه همراه صدیق بخش صنعت و تجارت است

حوزه رسانه همراه صدیق بخش صنعت و تجارت است

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که حوزه رسانه می‌تواند همراه قابل اطمینانی برای حوزه صنعت باشد، گفت: از سوی دیگر، حوزه صنعت هم می تواند پشتیبان رسانه‌ها باشد و قطعا این ارتباط دو سویه همواره برقرار است.

محمد محمدپور در جمع خبرنگاران در محل اتاق بازرگانی تبریز  اظهار کرد: امروز اگر در جایگاه قضاوت قرار بگیریم، روحیه و انگیزه خبرنگاران کنونی آذربایجان شرقی در طول تاریخ رسانه ای استان، بی سابقه بوده و تمامی اصحاب رسانه حالا با انگیزه تمام، دوستدار توسعه استان هستند.

وی ادامه داد: رسانه ها اگر در موقعیتی از وادی نقد وارد شوند، قصد آن‌ها توسعه استان است و اگر احساس کنند در حوزه‌ای، نقصی وجود دارد، حتما این مورد را گوشزد می‌کنند.

محمدپور با بیان این‌که رسانه‌ها، پیام رسان افکار عمومی و همراهانی صدیق هستند، گفت: اگر حوزه صمت، پیوندهای حرفه‌ای با این حوزه برقرار کنند، قطعا برای استان مفید خواهد بود.

وی با تاکید بر پیوند بخش تولید و صنعت با بخش های فرهنگ و هنر گفت: بی شک نقش فعالان حوزه اقتصادی، تجارت و صنعت در گذشته های تاریخی در ارتقای منزلت استان بی‌بدیل بوده و خدمات زیادی در طول تاریخ از این بخش شاهد بوده‌ایم.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: نگرش‌ها نسبت به حوزه فرهنگ و هنر نسبت به گذشته متحول شده است و این حوزه، دیگر هزینه ای و سربار نبوده بلکه در بیشتر کشورهای دنیا، بخشی از جریان تولید و اقتصاد کشور ها را برعهده دارند.

وی ادامه داد: نقش اتاق، انسجام بخشی به حوزه تولید، اشتغال و انتقال فناوری به استان است که بسیار ارزشمند بوده و می تواند نقش بی بدیل خود را در عرصه اقتصاد استان نمایان کند.

انتهای پیام