• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۰
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 99070603806
  • خبرنگار : 71567

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر اعلام کرد

خوابگاه‌ها از این هفته آماده اسکان دانشجویان هستند

خوابگاه‌ها از این هفته آماده اسکان دانشجویان هستند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به تشریح برنامه‌های این دانشگاه برای اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در سال تحصیلی جدید پرداخت.

به گزارش ایسنا، سعید رعیتی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام دفاعیه ها، برخی پروژه ها و تحقیقات به آزمایشگاه ها و کارگاه ها نیاز دارند بنابراین طی فراخوانی اقدام به ثبت نام این دانشجویان برای خوابگاه‌ها کرده ایم و پس از بررسی های لازم ثبت نام را انجام داده ایم .

وی ادامه داد: در تابستان نیز بر اساس ضرورت تعدادی از دانشجویان در خوابگاه ها اسکان موقت داشتند خوابگاه ها ازاین دانشجویان تحویل گرفته شده و به صورت کامل ضدعفونی شده وبرای ساکنان جدید آماده سازی شده است .

به گفته وی، اتاق هایی که ظرفیت آنها تا چهار نفر بود برای یک نفر در نظر گرفته ایم ولی در صورت ضرورت امکان اسکان دونفر در اتاق‌های شش و هشت نفر وجود دارد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی خاطر نشان کرد: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بدون ارائه گواهی سلامت ،ورود دانشجویان به خوابگاه ها امکان پذیر نمی باشد بنابراین لازم است دانشجویان پیش از اسکان در خوابگاه ها گواهی سلامت از مرکز بهداشت دریافت کنند.گفتنی است اسکان در خوابگاه ها به صورت دائم نمی باشد و به صورت چرخشی است ،به عبارتی اسکان زمانی مشخص دارد و بیشترین زمان اسکان مربوط به دانشجویان دکتری است که به مدت یک ترم می باشد.

رعیتی درمورد سلف و سرویس خوابگاه ها اظهار کرد: به توجه به خطرات حاصل از تجمع و حفظ سلامت دانشجویان ،سلف و سرویس دائم نخواهیم داشت و در حال برنامه ریزی در مورد فعالیت رستوران های مکمل و بسته های غذایی بهداشتی برای دانشجویان خوابگاهی هستیم.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی درمورد سالن های ورزشی دانشگاه بیان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا، در ترم گذشته درس تربیت بدنی در سالن های ورزشی برگزار نشد و بیشتر به صورت تئوری تدریس شد، در طول ترم جدید نیزبرای بازگشایی سالن های ورزشی تابع برنامه ریزی های ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم .

انتهای پیام