• چهارشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۹ / ۲۳:۳۷
  • دسته‌بندی: سیستان و بلوچستان
  • کد خبر: 99070201918
  • خبرنگار : 50339

راه اندازی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در دانشکده صنعت و معدن خاش

راه اندازی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در دانشکده صنعت و معدن خاش

ایسنا/سیستان و بلوچستان همزمان با سومین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در دانشکده صنعت و معدن خاش سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

رئیس دانشکده صنعت و معدن خاش گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت، ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی افزودند.

محمد حسین دهقان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: نمایشگاه کتاب دفاع مقدس با همکاری امور فرهنگی دانشکده صنعت ومعدن  و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاش در محل این دانشکده راه اندازی شده است. 

دهقان با اشاره به محتوای نمایشگاه کتاب دفاع مقدس خاطر نشان کرد: موضوع و محتوای کتاب ها زندگی نامه شهدا و خاطرات رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی بوده که این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع  مقدس برای بازدید علاقمندان دایر است.

رئیس دانشکده صنعت و معدن خاش در پایان تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس، نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است.

انتهای پیام