• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۲
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99070100293
  • خبرنگار : 50415

امام جمعه گل‌تپه:

دفاع مقدس، حماسه عزت و ایستادگی یک ملت آزاده در برابر استکبار است

دفاع مقدس، حماسه عزت و ایستادگی یک ملت آزاده در برابر استکبار است

ایسنا/همدان امام جمعه گل‌تپه با بیان اینکه دفاع مقدس، حماسه عزت و ایستادگی یک ملت آزاده در برابر استکبار در تاریخ است، گفت: این نبرد بزرگ و پیروزمندانه نماد ایستادگی و مقاومت مردم و ملت مسلمان ایران است.

حجت الاسلام سیدابراهیم موسوی در دیدار با بخشدار گل تپه و مدیران ادارات بخش، با تبریک هفته دفاع مقدس و تکریم شهداء و ایثارگران اظهار کرد: جنگ تحمیلی، مظهر شکوه و اقتدار ملی و انقلابی دوباره ایران و ایرانی در جهان است.

وی با بیان اینکه در دوره دفاع و پایداری، با پشتوانه خونفشانی مبارزان راه اسلام و قرآن کیان کهن صیانت شد، افزود: تمام دنیا بسیج شده بود تا با یورش به این سرزمین، بالندگی و استقلال رو به فزون کشور و نظام انقلاب را متوقف کنند اما با نثار جان ها و خون های پاک بی شماری این نهضت حسینی حراست شد.

در ادامه امام جمعه گل تپه در گلزار شهدای گل تپه حضور یافت و ضمن ادای احترام به مقام شهدای شهر گل تپه و عطرافشانی و گلباران قبور شهداء، با بیان اینکه مکتب شهداء، مکتب عشق، ایستادگی، شجاعت، عزت، گذشت و شهامت است، تأکید کرد: شهیدان با نثار جان و خون خود، راه سرافرازی، سعادت، بالندگی و امنیت را برای ما هموار کردند.

در ادامه مراسم صبحگاه مشترک و رژه خودرویی به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولان شهرستان کبودراهنگ با حضور یگان هایی از سپاه، بسیج، پدافند هوایی ارتش، نیروی انتظامی و هلال احمر برگزار شد.

امام جمعه کبودراهنگ در این مراسم با گرامیداشت یاد رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، بر ضرورت بزرگداشت این ایام و معرفی و آشنایی چهره های برجسته دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان تأکید کرد.

انتهای پیام