• دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۵
  • دسته‌بندی: محیط زیست
  • کد خبر: 99063123838
  • منبع : سازمان جنگلها و مراتع

پیام مدیرکل منابع طبیعی استان تهران به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

پیام مدیرکل منابع طبیعی استان تهران به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران پیام تبریکی را صادر کرده و آورده است: در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی ها و ایثارگری های خود آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت اداره کل منابع طبیعی استان تهران متن پیام علینقی حیدریان بدین شرح است: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهند ماند.

یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگسازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی ها و ایثارگری های خود آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، بدین وسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرورآفرین ابراز کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق روزافزون مردم شریف کشور عزیزمان را در پرتو منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم.»

انتهای پیاک