• یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۹
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99063022742
  • خبرنگار : 50311

در قالب پویش هر هفته الف-ب ایران صورت گرفت

بهره برداری از ۵ پروژه آبرسانی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد

بهره برداری از ۵ پروژه آبرسانی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری از ۵ پروژه آبرسانی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد در قالب "پویش هر هفته الف-ب ایران" خبر داد.

"فیض اله پاسره" در آیین بهره برداری از پروژه های آبرسانی به ۵ روستای استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با بهره برداری از ۴۰۰ پروژه آبرسانی روستایی و در قالب "پویش هر هفته الف-ب ایران" در سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس و همزمان با سایر استان ها صورت گرفت، افزود: جمعیت تحت پوشش این پنج پروژه آبرسانی در استان ۶۵۶۵ نفر است.
وی اظهار کرد: اعتبار هزینه شده برای اجرای این ۵ پروژه را ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: این پروژه ها شامل خط انتقال، شبکه و مخزن کریک-دارشاهی، شبکه توزیع دره لبک، خط انتقال، شبکه و مخزن زنگوا، خط انتقال، مخزن و شبکه توزیع تولگهی، خط انتقال، مخزن و شبکه توزیع تنگ رواق است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، آیین بهره برداری از پروژه های  آبرسانی به ۵ روستای استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با بهره برداری از ۴۰۰ پروژه آبرسانی روستایی و در قالب پویش هر هفته الف-ب ایران در سراسر کشور انجام شد.
انتهای پیام