• پنجشنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۱:۳۰
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99062721028
  • منبع : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی:

نوبت دهی تعویض پلاک در تبریز اینترنتی می‌شود

نوبت دهی تعویض پلاک در تبریز اینترنتی می‌شود

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی از  نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک تبریز خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ازدحام روزانه مردم در مراکز تعویض پلاک و نظر به شیوع  بیماری کرونا، مقرر شد سیستم نوبت دهی مرکز تعویض پلاک کلانشهر تبریز به صورت اینترنتی باشد.

سرهنگ یونس منفرد اظهار کرد: از روز شنبه، ۲۹ شهریورماه، سیستم تعویض پلاک کلانشهر تبریز اینترنتی می‌شود و مراجعان باید قبل از حضور در مرکز به صورت اینترنتی نوبت ورود به مرکز را دریافت کنند.

وی درخصوص اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تبریز گفت: این طرح از طریق سایت اینترنتیnobatdehi.epolice.ir  و هم‌چنین سایت اینترنتی www.rahvar120.ir قابل دسترس خواهد بود و شهروندان می‌توانند قبل از مراجعه به مرکز تعویض پلاک به سایت های فوق مراجعه و نوبت اینترنتی دریافت کنند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، وی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان افراد بدون نوبت به مرکز مراجعه نکرده چرا که از خدمات دهی بدون نوبت خودداری خواهد شد و شهروندان فقط در ساعات نوبت تعیین شده مراجعه کنند، نه قبل از ساعت تعیین شده و نه بعد از آن.

انتهای پیام