• سه‌شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99062519216
  • خبرنگار : 50176

دستگیری سارق مسافرکش‌ها

دستگیری سارق مسافرکش‌ها

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارق خودروهای مسافرکش بین‌شهری با ۲۰ فقره سرقت در شهرستان دورود خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز ۲۵ شهریورماه گفت: در پی چندین فقره سرقت از خودروهای مسافرکش بین‌شهری در سطح شهرستان دورود، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی سارق موردنظر را در سطح شهرستان دورود شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی متهم موردنظر را در دورود شناسایی و دستگیر کردند، اظهار کرد: سارق با دربست گرفتن خودروهای مسافرکش بین‌شهری پس از رسیدن به محل‌های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی موبایل، وسایل داخل خودرو و وجه نقد رانندگان می‌کرد.

 فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته و مواجه‌شدن با دلایل و مستندات پلیس به ۲۰ فقره سرقت به عنف از رانندگان بین‌شهری اعتراف و تعدادی از مال‌باختگان شناسایی شدند.

مهدیان‌نسب در پایان با توصیه به رانندگان مسافرکش گفت: رانندگان در سوار کردن مسافران بین‌شهری بایستی نهایت دقت را بکنند و از سوارکردن مسافرانی که کرایه غیرمعمول پیشنهاد می‌دهند خودداری و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام