• دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99062418602
  • خبرنگار : 71506

جهت حضور در دادگاه CAS

هیات ایرانی جودو به لوزان رسید

هیات ایرانی جودو به لوزان رسید

هیات ۶ نفره جودوی ایران برای حضور در دادگاه CAS دقایقی پیش وارد لوزان سوییس شد.

به گزارش ایسنا، دادگاه شکایت ایران از فدراسیون بین المللی جودو بدلیل محرومیت کامل جودوی ایران از حضور در تمامی رویدادهای بین المللی، از ساعت ۸ الی ۱۶ روز چهارشنبه هفته جاری در لوزان سوییس برگزار می‌شود.

از طرف ایران، محمدرضا داورزنی معاون وقت وزیر ورزش در جریان رقابت های جودوی قهرمانی جهان در ژاپن، نصرالله سجادی نماینده کمیته ملی المپیک و مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو به عنوان ۳ شاهد در دادگاه CAS حصور خواهند داشت و آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو، وکیل و دستیار وکیل این پرونده نیز از دیگر نمایندگان ایران در این دادگاه هستند.

از سوی دیگر سعید ملایی جودوکار سابق تیم ملی، محمد منصوری سرمربی اسبق تیم ملی، وحید سرلک جودوکار سابق تیم ملی به همراه ۳ خارجی دیگر به عنوان ۶ شاهد طرف مقابل در این دادگاه حاضر می شوند.

ماریوس ویزر رییس فدراسیون جهانی جودو و دبیر کل این فدراسیون نیز در حمایت از حکم محرومیت جودوی ایران در دادگاه CAS حاضر می شوند.

فدراسیون جهانی جودو ایران را به دلیل خودداری جودوکاران ایرانی از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی از حصور در تمامی رویدادهای بین المللی محروم کرده است.

انتهای پیام