• سه‌شنبه / ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99061813325
  • منبع : نمایندگی اردبیل

یک مسئول:

رشد 1000 درصدی مشارکت جوانان اردبیل در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی

رشد 1000 درصدی مشارکت جوانان اردبیل در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی

ایسنا/اردبیل مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از رشد بیش از 1000 درصدی مشارکت جوانان این استان در برنامه های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی خبر داد.


 سجاد انوشیروانی 18 شهریور با اعلام این خبر اظهار کرد: 95 سازمان مردم نهاد در اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل به ثبت رسیده است که با توجه به مسئولیت اجتماعی جوانان و همچنین بازوی کمکی برای دولت در زمینه های مانند آموزش، سلامت، ورزش، ازدواج تحکیم خانواده، محیط زیست، مشارکت های اجتماعی مانند زلزله، سیل و غیره مربوط می‌شود که این موضوع باید بیشتر مورد توجه دستگاه های متولی قرار گیرد.
به گفته این مسئول، دستگاه‌هایی چون ورزش و جوانان، آموزش پرورش، وزارت علوم، امور اجتماعی استانداری، نیروی انتظامی، کانون‌های مساجد، آموزش و پرورش و پایگاه‌های مقاومت بسیج دستگاه‌های مرتبط با نسل جوان است و بخشی از مسئولیت جوانان در جامعه را بر عهده دارند.
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل ادامه داد: جوانان درحوزه های مختلف نشان دادند که از توانایی بالایی برخوردار هستند و باید در حوزه‌های مختلف به کمک دولت بیاییند و با ایجاد سمن و در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مسائل مربوط به آن‌ها مشارکت کنند و در کنار دولت به ایفای نقش خود بپردازند.
انوشیروانی توجه به حضور جوانان در بخش‌های مختلف در جامعه را ضروری دانست، اضافه کرد: :بیشترین مشارکت جوانان در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی، ازدواج و تحکیم خانواده، محیط زیست، آسب‌های اجتماعی، کسب و کار و کار آفرینی، توسعه ورزش، هنر و ادبی، اعتقادی مذهبی، ایثار و شهادت و زنان و بانوان بود که استفاده از ظرفیت‌ جوانان در مقابله با کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور لازم و ضروری است.

انتهای پیام