• چهارشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99060504782
  • خبرنگار : 90047

گل محمدی: ساخت ورزشگاه ها بدون مشارکت بخش خصوصی امکانپذیر نیست

گل محمدی: ساخت ورزشگاه ها بدون مشارکت بخش خصوصی امکانپذیر نیست

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران میزان اعتبارات برای بازسازی مجموعه ورزشی شهید قیانوری را 5 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این مجموعه چند سال بود که به دلیل فرسودگی امکان برگزاری مسابقات در آن وجود نداشت.

رضا گل محمدی در گفت وگو با ایسنا و در حاشیه افتتاح مجموعه ورزشی قیانوری واقع در جنوب غرب تهران اظهار کرد: امروز خوشحالیم که توانستیم بعد از مدت ها با مشارکت بخش خصوصی مجموعه ورزشی شهید قیانوری را که مدت زیادی به دلیل فرسودگی امکان استفاده از آن مجموعه وجود نداشت، دوباره افتتاح کرده و به بهره برداری برسانیم.

وی گفت: امروز با حضور وزیر ورزش و استاندار تهران 14 پروژه ورزشی در استان تهران افتتاح شد که این اتفاق خوبی برای ورزش استان تهران بود. این مجموعه سال های زیادی بود که به دلیل فرسودگی زیاد امکان برگزاری مسابقات در آن میسر نبود و با سرمایه گذاری بخش خصوصی توانستیم دوباره این مجموعه ورزشی را که از اواخر دهه 60 ساخته شده را دوباره احیاء کرده و به بهره برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: برای بازسازی این مجموعه ورزشی 5 میلیارد تومان هزینه پیش بینی شده بود که در مجموع توانستیم سالن بدنسازی، خوابگاه، سالن فوتسال، کف پوش ها و نور مجموعه را بازسازی کنیم. این مجموعه یکی از قدیمی ترین ورزشگاه ها در خانی آباد نو است که طی این سال ها بازسازی در آن صورت نگرفته بود. امیدواریم که در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی آسیایی و بین المللی در اینجا باشیم.

گل محمدی اضافه کرد: بعد از افتتاح مجموعه ورزشی، امروز فاز اول استادیوم 5000 نفری شهریار و چندین سالن سرپوشیده این شهرستان با همکاری و مشارکت بخش خصوصی و همچنین شهرداری افتتاح می شود و به بهره برداری خواهد رسید. من اعتقاد دارم کار ساخت ورزشگاه مثل دو امدادی است که وزارت ورزش به تنهایی قادر به رفع مشکلات آن نیست و مشارکت بخش خصوصی را می طلبد تا بتوانیم با سرعت زیادی پروژه های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.

انتهای پیام