• دوشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۵
  • دسته‌بندی: جهاد دانشگاهی
  • کد خبر: 99060302405
  • منبع : نمایندگی علوم پزشکی شهید بهشتی

توسط مرکز درمان در منزل امداد؛

تست تشخیص PCR در واحد علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شد

تست تشخیص PCR در واحد علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شد

توسط مرکز درمان در منزل (امداد)، از پرسنل و اعضای جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی تست تشخیص کووید- 19 (PCR) گرفته شد.

به گزارش ایسنا، به دنبال شیوع مجدد ویروس کووید19 و با هدف غربالگری سلامت اعضا، تیم آزمایشگاهی درمان در منزل امداد برای انجام تست کرونا با روش PCR در محل جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی حاضر  شده و  مواردی مانند بررسی سیستم ایمنی کارمندان با روش بایورزونانس (فرکانس‌های زیستی) و همچنین بررسی دمای بدن و میزان اکسیژن محلول در خون به همراه تست کرونا انجام شد.

گفتنی است؛ مرکز درمان در منزل "امداد" جهادد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی علاوه بر اعزام کادر درمان عمومی  و تخصصی  و ارائه خدمات درمان در منزل متناسب با نیاز بیمار، طی ایام شیوع کرونا با آزمایشگاه‌های مجهز و معتبر و مورد تائید وزارت بهداشت قرارداد دارد و در این راستا علاوه بر انجام آزمایش‌های عمومی، بالینی و تخصصی؛ در زمینه انجام تست کرونا در منزل و سازمان‌ها با بهره‌گیری از نمونه‌گیران مجرب و با استفاده از کیت‌های تشخیصی باکیفیت اقدام می‌کند.

در این پایش سلامت مبتنی بر کرونا یک پزشک عمومی و یک متخصص داخلی به‌صورت آنکال و آماده‌به‌خدمت فعال بوده که در موارد خاص اقدامات لازم صورت گیرد.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند برای بهره‌مندی از مشاوره پزشکی و خدمات درمان در منزل با شماره 72103 تماس گرفته و یا به نشانی emdadclinic.com مراجعه کنند.

انتهای پیام