• شنبه / ۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۳
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99060100102
  • خبرنگار : 50187

نماینده مردم زرند در خانه ملت:

شبکه‌های اجتماعی هر آنچه را که می‌خواهند به جامعه القاء می‌کنند

شبکه‌های اجتماعی هر آنچه را که می‌خواهند به جامعه القاء می‌کنند

ایسنا/کرمان نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر کسی پنهان نیست که شبکه های اجتماعی هر آنچه را که می خواهند به جامعه القاء می کنند و اقتدار سازمان تبلیغات در تحقق اهداف فرهنگی و معرفتی کشور بسیار مهم و تاثیرگذار است و باید این اقتدار را حفظ و تقویت کنیم.

"عفت شریعتی" صبح امروز یکم شهریورماه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: سازمان تبلیغات آیینه تمام نمای فعالیت های تبلیغی و تبلیغات معرفتی در جمهوری اسلامی است و در این زمینه تحولات خوبی داشته ایم.

نایب رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات از ابتدای انقلاب برنامه های قابل توجهی در سطح کشور ارائه کرده است تصریح کرد: امروز که دشمنان اسلام در دنیا و منطقه علیه اسلام واقعی و ایران اسلامی که پرچمدار اسلام راستین است کار می کنند، وظیفه سازمان تبلیغات سنگین تر و حیاتی است و در واقع جنگ رو در روی فرهنگی است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر کسی پنهان نیست که شبکه های اجتماعی هر آنچه را که می خواهند به جامعه القاء می کنند و اقتدار سازمان تبلیغات در تحقق اهداف فرهنگی و معرفتی کشور بسیار مهم و تاثیرگذار است و باید این اقتدار را حفظ و تقویت کنیم.

وی اظهار کرد: سازمان تبلیغات باید برای اجرای برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری، پشتوانه های اقتصادی قابل توجه داشته باشد و در اموری که مجلس می تواند تاثیرگذار باشد، تلاش و همکاری خواهیم داشت.

شرعتی در پایان تاکید بر توجه به وضعیت اقتصادی طلبه ها و ساخت خانه عالم در شهرستان های زرند و کوهبنان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، "صمدالله محمدی" نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: با توجه به حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، زمینه رشد و بالندگی فعالیت های فرهنگی وجود دارد.

وی افزود: موفقیت ما در دفاع مقدس مرهون فدا شدن انسان های بزرگی بود که همه دنیا را پس زده و موفقیت را در دنیا اثبات کردند.

محمدی با بیان اینکه ارتباط تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش می تواند در فعالیت های دینی نقش موثری داشته باشد، تصریح کرد: بسیاری از ناکامی ها در کشور به خاطر این است که در فرهنگ مشکل داریم.

انتهای پیام