• جمعه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۱۴
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99053122923
  • خبرنگار : 71536

سراج: بازیکنانم خیانت نکردند اما این تمام تلاش‌شان نبود/ اجازه نمی‌دهم کسی پول مفت بگیرد

سراج: بازیکنانم خیانت نکردند اما این تمام تلاش‌شان نبود/ اجازه نمی‌دهم کسی پول مفت بگیرد

سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید بازیکنانش در بازی پایانی فصل تمام تلاش خود را نکردند.

به گزارش ایسنا، بهنام سراج، سرمربی صنعت نفت آبادان بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری گفت: به مردم آذربایجان بابت باقی ماندن ماشین‌سازی در لیگ تبریک می‌گویم. ماشین سازی برای پیروزی تلاش کرد و پیروز شد که مبارک‌شان باشد. آن‌ها خیلی بهتر از ما بازی کردند و به برد رسیدند. تلاش کردیم جوانمردانه بازی کنیم و نتیجه در زمین رقم خورد.

او با بیان این که بازیکنانش انگیزه لازم را برای این مسابقه نداشتند زیرا جایگاه تیمش در جدول تثبیت شده بود، گفت: در این هفته تمرکزمان روی مسائل روحی و روانی بود. ما چند بازیکن را به زور به این سفر آوردیم چرا که آن‌ها به بهانه‌های مختلف می‌خواستند دراین بازی به میدان نروند. گزارش این مساله را به باشگاه ارائه خواهم کرد.

سراج با تاکید بر این که اجازه نمی‌دهد کسی پول مفت بگیرد، تصریح کرد: به مردم آبادان می‌گویم تا زمانی که این‌جا هستم اجازه نمی‌دهم کسی پول مفت از آبادان به شهرهای دیگر ببرد. بازیکن تیم باید به شهر و تیمش تعصب داشته باشد. گزارش این موارد را به باشگاه ارائه خواهم کرد. ۴۰ درصد از پول بازیکنان باقی مانده است.

وی با بیان این که بازیکنانش در این دیدار تمام تلاش خود را نکردند گفت: نمی‌گویم برخی بازیکنان خیانت کردند اما تمام تلاش‌شان را نکردند و اگر آن‌ها بیش‌تر تلاش می‌کردند می‌توانستیم موفق شویم.

انتهای پیام