• شنبه / ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۷
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 99052518067
  • منبع : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

ضرورت تقویت دیپلماسی پلیسی در کارکنان ناجا

ضرورت تقویت دیپلماسی پلیسی در کارکنان ناجا

جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا بر تقویت دیپلماسی پلیسی تاکید کرد و گفت: این امر الگویی موثر برای پیشرفت دیپلماسی انتظامی و ارتقای سطح دانش کارکنان نیروی انتظامی است.

به گزارش ایسنا کارگاه آموزشی کشور شناسی با رویکرد انتظامی به ریاست سردار "کاظم مجتبایی" جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا و دکتر "حسین امیر عبدالهیان" - دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی - کارشناسان پلیس بین الملل و پلیس‌های تخصصی به صورت ویدئو کنفرانس در محل پلیس بین الملل ناجا برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی سردار کاظم مجتبایی اظهارکرد: آموزش اثرگذار می‌تواند اخلاق و رفتار جدید در کارکنان ایجاد کند، به همین منظور پلیس بین الملل ناجا با برنامه ریزی تلاش می‌کند از صاحبان اندیشه‌های دیپلماسی در سطح کشور در برگزاری کارگاه های آموزشی و پیشبرد اهداف بهره ببرد.

وی با اشاره به ضرورت تقویت دیپلماسی پلیسی و تاثیرات آن بر دیپلماسی ملی گفت: این امر الگویی موثر برای پیشرفت دیپلماسی انتظامی و ارتقای سطح دانش کارکنان نیروی انتظامی است.

جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا تصریح کرد: به اعتقاد مدیران و سیاستگذاران ملی، انسان ها در پایه گذاری مطلوب روابط بین کشورها نقش اساسی دارند که بایستی برای تقویت دانش و بینش چنین افرادی تلاش شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در این کارگاه آموزشی دکتر " امیر عبدالهیان" نیز با تاکید بر نقش افراد برای تنظیم دیپلماسی پلیسی اظهارکرد: اگر روابط سیاسی و بین المللی از صورت رسمی و استاندارد به روش دوستی و رفاقت بین فردی توسعه و تغییر پیدا کند، می تواند اثرات مطلوبی بر دیپلماسی ملی داشته باشد.

انتهای پیام