• شنبه / ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۶
  • دسته‌بندی: حقوقی و قضایی
  • کد خبر: 99052517939
  • خبرنگار : 71594

روابط عمومی ستاد حقوق بشر اعلام کرد

برگزاری ششمین جشنواره بزرگداشت حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی

برگزاری ششمین جشنواره بزرگداشت حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی

روابط عمومی ستاد حقوق بشر از برگزاری ششمین جشنواره بزرگداشت حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی با حضور رئیس قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، جشنواره بزرگداشت حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی صبح امروز (شنبه) از سوی ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و با حضور آیت الله رئیسی، مسئولان عالیرتبه قضایی و نماینده رهبری، برگزار می‌شود.

در این همایش، «آیت الله رئیسی» رئیس قوه قضائیه، «علی باقری» معاون امور بین‌الملل و حقوق بشر قوه قضائیه، سید «مجید تفرشی» معاون بین‌الملل ستاد حقوق بشر و «آیت الله کعبی» نماینده مجلس خبرگان رهبری، درباره موضوعات مرتبط با حقوق بشر اسلامی، سخنرانی می‌کنند.

همچنین «فائق زیدان» رئیس شورای‌ عالی قضایی عراق، «عبدالستار السید» وزیر اوقاف سوریه، «شیرین مزاری» وزیر حقوق بشر پاکستان، «خورخه آرئاسا» وزیر خارجه ونزوئلا و تعدادی از فعالان بین‌المللی حقوق بشری به صورت آنلاین و اینترنتی جهت حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پیشگیری از کرونا در رابطه با وضعیت حقوق بشر در کشورهای جبهه مقاومت و تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا، سخنرانی خواهند کرد.

قرار است در این همایش، ششمین جایزه حقوق بشر اسلامی و همچنین نشان سردار شهید سپهبد سلیمانی(محور دفاع از مستضعفان) به ۳ نفر اعطا شود و از ۴ نفر برتر در حوزه حقوق بشر تقدیر و جوایزی اهدا گردد.
انتهای پیام