• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۰
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99052216549
  • خبرنگار : 50165

صاحب‌خانه شدن ۲۰۰۰ محروم در زنجان

صاحب‌خانه شدن ۲۰۰۰ محروم در زنجان

ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی محرومان در استان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان خبر داد.

رضا خواجه‌ای ظهر امروز (۲۲ مردادماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی محرومان در استان زنجان، ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده که از این میزان ۶۰ میلیارد تومان آن بلاعوض است.

وی با اشاره به اینکه بابت ساخت این واحدهای مسکونی هزینه‌ای از خانواده‌ها دریافت نمیشود، افزود: برای ساخت هر واحد مسکونی ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد ۵ درصد و ۳۰ میلیون تومان نیز تسهیلات بلاعوض از سوی بنیاد مسکن استان و همکاری بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است.

این مسئول ادامه داد: روند احداث این پروژه را طبق برنامه پیش خواهیم برد و  تا یک سال آینده این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید که در این راستا نیازمند همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی استان هستیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم، ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی هستند و در به ثمر رساندن انقلاب نقش مهم و کلیدی را ایفا کردند، خاطرنشان کرد: هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، خدمت به محرومان و ایجاد سرپناهی امن برای این قشر است.

انتهای پیام