• یکشنبه / ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۴
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99051913433
  • خبرنگار : 71549

گتوزو: با داشتن مالکیت توپ می توان بارسلونا را شکست داد

گتوزو: با داشتن مالکیت توپ می توان بارسلونا را شکست داد

سرمربی ناپولی معتقد است بارسلونا را با در اختیار داشتن مالکیت توپ می توان شکست داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جنارو گتوزو پس از شکست ۳ بر یک ناپولی برابر بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف تیمش از این رقابت ها شد با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: اشتباهاتی داشتیم که برایمان خیلی گران تمام شد. با این حال ذهنیتی که در هنگام بازی کردن داشتیم اهمیت زیادی داشت. ناراحت هستم. امیدوار بودیم بتوانیم نتیجه را جبران کنیم. 

سرمربی ناپولی در ادامه افزود: بهترین بازی برابر بارسلونا داشتن مالکیت توپ است. کاملا مشخص است این تیم با هفت هشت سال گذشته خود متفاوت است. فشار روی بارسلونا اکنون مانند گذشته نیست. ما گل نخست را با یک خطای آشکار دریافت کردیم و گل دوم با اشتباه ما به ثمر رسید. 

او افزود: از این بازی مدت ها یاد خواهیم کرد. موضوعات جذاب زیادی داشت. باید مثبت دید و آن را درک کرد. از لحاظ ذهنی اشتباه هایی وجود داشت و حتی ترس. مالکیت توپ ما بیشتر از بارسلونا بود. موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. به بارسا تبریک می گویم و نمی خواهم شایستگی این تیم را نادیده بگیرم. با این حال چیزهای خیلی عجیبی دیدم. 

گتوزو در پایان درباره آینده ناپولی گفت: امیدوار بودم بارسلونا را حذف کنیم. آن ها ۱۹ روز بود که بازی نکرده بودند اما ما در برخی از بخش ها کامل عمل نکردیم و برایمان خیلی گران تمام شد. اکنون با رییس باشگاه جلسه خواهم گذاشت و درباره آینده صحبت خواهیم کرد. برای من قراردادها مهم نیستند. می خواهم آرام و راحت کار کنم. برای من داشتن قرارداد دو یا سه ساله مهم نیست بلکه می خواهم با من خوب باشند.

انتهای پیام