• سه‌شنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۶
  • دسته‌بندی: دین و اندیشه
  • کد خبر: 99051410776
  • منبع : روابط عمومی برنامه

فعالان عرصه هیئت در سراسر کشور گرد هم می‌آیند

فعالان عرصه هیئت در سراسر کشور گرد هم می‌آیند

گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت هم‌زمان با همایش‌های استانی فعالان عرصه هیئت در سراسر کشور در تاریخ پنج‌شنبه شانزدهم مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از جامعه ایمانی مشعر، این برنامه با هدف هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر مدیران هیآت با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و محدودیت خاص آن با حضور برادران و خواهران فعال در عرصه هیئت تشکیل می‌شود.

تبیین ضرورت برگزاری مراسمات محرم و مجالس عزاداری و نقشه عملیات هیئات در محدودیت‌های کرونایی، بهره‌گیری از تجربیات هیأت‌ها در زمینه‌های خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان، ارائه گزارش ستاد ملی محرم و تشریح دستورالعمل‌های برگزاری هیئات و همچنین ایجاد تفاهم و هم‌فکری میان صاحب‌نظران، ارکان هیأت و مسولان ذی‌ربط نظر به شرایط خاص موجود از محورهای اصلی این برنامه خواهد بود.

همایش‌ها و نشست‌های استانی به صورت حضوری در بعد از ظهر روز شانزدهم مردادماه در استان‌ها با رعایت آیین‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری برگزار خواهدشد. بخشی از این جلسه به ارتباط تصویری به صورت زنده در قالب گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت و با حضور اساتید کشوری و مسولان ذی‌ربط اختصاص پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام