• دوشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۴
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 99051309641
  • منبع : وزارت علوم و تحقیقات

تولید نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در راستای تحقق دموکراسی در محیط های کاری

تولید نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در راستای تحقق دموکراسی در محیط های کاری
عکس تزیینی و دریافتی است

نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، در راستای تحقق دموکراسی در محیط های کاری توسط فناوران پارک علم و فناوری مازندران طراحی و تولید شد.

به گزارش ایسنا، سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، توسط یکی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری مازندران در ابتدا در محیط ویندوز طراحی و تولید شد که پس از آن بنا به نیاز روز در محیط وب پدید آمد. این سامانه که در جهت کمک به ارتقای نظام پیشنهادها مطابق با مدل ارزیابی تدارک دیده شده بود، در دریافت جوایز برترین های ملی نظام پیشنهادها در سطوح مختلف نقش موثری ایفا می کند.


با توجه به تنوع سازمانها اعم از دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت ها، این نرم افزار بازآفرینی‌های متعددی را پشت سرگذاشته و در خلال این بازآفرینی‌ها مشتریان دارای قرارداد، از خدمات نگهداشت و پشتیبانی رضایت بخش برخوردار بوده‌اند.


هم اکنون این نرم افزار در وزرات نیرو، جهاد کشاورزی، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، بانک رفاه، شهر، دی، توسعه تعاون، شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استانها و شهرداری ها بکارگیری شده است.


این محصول دانش بنیان دارای گواهی فنی شورای عالی انفورماتیک و گواهی امنیت از شرکت صنایع انفورماتیک ایران مطابق الزامات افتا کشور به عنوان اولین شرکت در شمال کشور است.


نیاز روز در خصوص اپلیکیشن موبایل برای این محصول منجر به تولید نسخه android و نسخه ios شد و با توجه به ضرورت تامین امنیت کاربری نرم افزار و نوع مشتریان این نرم افزار گواهی تاییدیه امنیت را با ارزیابی آزمایشگاه صنایع انفورماتیک ایران و تاییدیه سازمان فناوری اطلاعات ایران کسب کرد.

بر اساس اعلام وزارت علوم، این شرکت دانش بنیان  مستقر در پارک علم و فناوری مازندران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه نظام پیشنهادها در سطح کشور است.

انتهای پیام