• سه‌شنبه / ۷ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۸
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99050705170
  • خبرنگار : 50228

علوی: مقابل نساجی فوتبالی نباختیم / فحاشی‌ حق نکونام نبود

علوی: مقابل نساجی فوتبالی نباختیم / فحاشی‌ حق نکونام نبود

ایسنا/خوزستان سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان با گله مندی از داوری دیدار این تیم برابر نساجی، گفت: فولاد بازی را فوتبالی نباخت.

سیدمحمد علوی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این که فولاد مقابل نساجی فوتبالی نباخت، اظهار کرد: به داوری این دیدار بسیار معترض و گله مند هستیم. حق مردم خوزستان خورده شد و ماه‌ها زحمت و تلاش کادرفنی تیم با این نوع داوری نادیده گرفته شد.

وی بیان کرد: فولاد در حال طی کردن یک روند بسیار خوب است و نباید نوع داوری ها و سوت زدن ها مانع پیشرفت و طی شدن مسیر موفقیت آن شود. اگر عدالتی است، بنشینند و صحنه های داوری این دیدار را نگاه کنند و واقعا اگر حق با فولاد بود و داور اشتباه کرده بود، داور را محروم کنند. نمی شود که با این همه هزینه و کرونا کار کرد، بعد با این نوع داوری خیلی راحت سر تیم فولاد را ببرند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که واقعا از داوری شاکی هستیم، افزود: نوع داوری حتی آرامش کادرفنی و بازیکنان را هم برهم زده بود. با این داوری متاسفانه حق مردم خوزستان پایمال شد و میلیون ها هوادار به شدت ناراحت هستند.

وی درباره توهین عده ای به جواد نکونام، گفت: متاسفانه افرادی که آن جا بودند، حرف های بسیار زشتی به سرمربی ما زدند و حتی شاهد بودم که افرادی که درون زمین هم بودند، به نکونام فحاشی و توهین کردند. حق نکونام نبود که در جایی که این همه زحمت کشیده، این همه به او بی احترامی شود. جالب است که خود نکونام پس از بیش از 20 سال نساجی را به لیگ برتر آورد ولی بعد آن عده این گونه جواب زحمات او را دادند. برای من که جنوبی بودم، این نوع رفتارها تعجب آور بود.

علوی عنوان کرد: باشگاه فولاد با جدیت داوری بازی با نساجی را پیگیری می کند تا حق تیم و میلیون ها هوادار خوزستانی ضایع نشود. این داوری شایسته تیم فولاد و مردم خوزستان نبود.

انتهای پیام