• یکشنبه / ۵ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99050503009
  • خبرنگار : 71460

آنچلوتی: می خواهم از فرمول موفقیت کلوپ کپی کنم

آنچلوتی: می خواهم از فرمول موفقیت کلوپ کپی کنم

سرمربی ایتالیایی اورتون عنوان کرد می خواهد از روش یورگن کلوپ برای موفقیت در لیورپول استفاده کند.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت،کارلو آنچلوتی سرمربی اورتون ، عنوان کرده است که این باشگاه برای موفقیت در آینده باید از نقشه رقبای خود از جمله لیورپول کپی کند.

لیورپول این فصل پس از فتح لیگ قهرمانان سال گذشته ، قهرمان لیگ برتر نیز شد.

یورگن کلوپ ، سرمربی لیورپول در سه سال ابتدایی خود در آنفیلد سه فینال جام را از دست داد اما این باشگاه را در طی دو فصل اخیر به چهار جام رساند.

کارلو آنچلوتی به ESPN Brasil گفت: اول از همه ، ما باید کمی صبور باشیم زیرا برای بهبود زمان لازم است. اگر شما آنچه لیورپول انجام داد را در نظر بگیرید من فکر می کنم لیورپول این پروژه را از پنج سال پیش آغاز کرده است و آنها الان در صدر هستند. ما باید تلاش کنیم و همین کار را انجام دهیم. ما باید آرزو و انگیزه بالا را در کار خود حفظ کنیم و تلاش کنیم تا موقعیت ما بهبود یابد.

آنچلوتی همچنین از ریچارلیسون که در این فصل بهترین گلزن این باشگاه با ۱۵  گل است تمجید کرد و گفت: من می توانم درباره ریچالیسون زیاد صحبت کنم.آنچه من در او می بینم او یک مهاجم خارق العاده است ، در محوطه جریمه  موثرتر از بیرون از محوطه جریمه است. من با او شوخی می کردم اما او می تواند در یک تیم خیلی بزرگ نیز باشد.  او باید اعتماد به نفس بیشتری در بیرون از محوطه جریمه داشته باشد و توپ را کمتر از دست بدهد. من واقعاً او را دوست دارم زیرا او یک مرد خوب و فروتن است و همیشه خوشحال است.

آنچلوتی در ماه دسامبر با حضور در باشگاه جانشین مارکو سیلوا در  گودیسون پارک شد و تقریبا موفق کرد.

انتهای پیام