• شنبه / ۴ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۳
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99050402449
  • خبرنگار : 50029

اعلام آمادگی کمیته امداد فارس برای دریافت نذورات عید قربان

اعلام آمادگی کمیته امداد فارس برای دریافت نذورات عید قربان

ایسنا/فارس مدیر کل کمیته امداد فارس از آمادگی کامل این نهاد حمایتی برای دریافت و جمع آوری نذورات نقدی و غیر نقدی همزمان با عید قربان خبر داد.

محمد بذرافشان شنبه ۴ مرداد به خبرنگاران گفت: کمیته امداد همزمان با عید سعید قربان آماده جمع آوری نذورات و کمک‌های مردم نیک اندیش در سراسر استان فارس است.

او ادامه داد: هم استانی‌های نیکوکار در روز عید سعید قربان می‌توانند نذورات نقدی و غیرنقدی خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان فارس تحویل این نهاد دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

بذرافشان اضافه کرد: امسال به علت مسائل امنیتی و بهداشتی در پی شیوع بیماری کرونا، قربانگاه برپا نمی‌شود و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۸۰ مرکز نیکوکاری شامل ۱۳۴ مرکز شهری و ۴۶ مرکز روستایی و ۵۷ اداره مستقر در سطح استان کار جمع آوری نذورات عید قربان را انجام می‌دهند.

مدیر کل کمیته امداد فارس افزود: همچنین خیران می‌توانند برای ذبح دام به کشتارگا ه‌های مورد تایید دامپزشکی در استان فارس مراجعه کنند.

بذرافشان با اشاره به اینکه در عید قربان پارسال ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نذورات و قربانی از طریق خیران و مراکز نیکوکاری به این نهاد تحویل و بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال میزان کمک جمع آوری شده از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و تا سقف ۱۷ میلیارد تومان افزایش یابد.


انتهای پیام