• دوشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۵
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 99043022073
  • خبرنگار : 71605

ترامپ: آنچه خیلی درباره کتاب مری ترامپ آزارم می‌دهد، حمله او به پدرم است

ترامپ: آنچه خیلی درباره کتاب مری ترامپ آزارم می‌دهد، حمله او به پدرم است

مری ترامپ، دختر برادر فوت شده رئیس جمهور آمریکا "فرد ترامپ جونیور"، در کتاب تازه منتشر شده خود با نام "بیش از اندازه و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک‌ترین مرد جهان را خلق کردند"، ادعا کرد پدر رئیس جمهور یعنی پدربزرگ او یک "بیمار روانی بیش فعال" بوده که "بذر تفرقه" را بین فرزندانش پراکنده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ گفت، آنچه بیش از هر چیز دیگری در کتاب مری ترامپ که اوایل هفته گذشته منتشر شد، او را آزار می‌دهد، حمله او به پدرش "فرد ترامپ" است.

ترامپ در جریان مصاحبه‌ای با "کریس والاس" از فاکس نیوز، در پاسخ به سؤالی مبنی بر آنکه آیا او از "مورد حمله قرار گرفتن با چنین الفاظ شخصی" از طرف یکی از اعضای خانواده خودش- دختر برادر بزرگ‌تر مرحومش فرد ترامپ جونیور- اذیت شده یا نه، اظهار کرد: بیشتر از همه از این ناراحت شدم که در این کتاب به پدرم به خاطر مهربان نبودن با مادرم حمله شده است. من مادری داشتم که مثل یک قدیس بود.

رئیس جمهور آمریکا در این باره تشریح کرد: بگذارید این را به شما بگویم- پدر من، سرسخت‌ترین انسانی بود که دیده بودم. و او آدم بسیار خوبی هم بود. او آدم خیلی خیلی خوبی بود. او قوی بود، اما خوب هم بود. اینکه مری ترامپ چنین چیزهایی راجع به او گفته، اینکه او روانی بوده، آیا کسی که فرد ترامپ را می‌شناسد به او لقب بیمار روانی می‌دهد؟

برادرزاده ترامپ در کتاب تازه منتشر شده "بیش از اندازه و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک‌ترین مرد جهان را خلق کردند"، که روز سه‌شنبه به محض انتشار یک میلیون نسخه از آن فروش رفت، ادعا کرد پدر ترامپ یک "روانی بیش فعال" بوده که "جو تفرقه" را بین فرزندانش پراکنده و ترامپ نیز این درس را از او فرا گرفته است.

انتهای پیام