• سه‌شنبه / ۲۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۸
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 99042418119
  • خبرنگار : 71431

دستگیری و جمع‌آوری بیش از ۶۸۰ خرده فروش و معتادمتجاهر در پایتخت

دستگیری و جمع‌آوری بیش از ۶۸۰ خرده فروش و معتادمتجاهر در پایتخت
عکس تزئینی و مربوط به پیش از شیوع کرونا است

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدرتهران بزرگ از دستگیری ۱۷۱ خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری ۵۱۵ معتاد متجاهر در اجرای طرح امنیت محله محور در محلات شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه اجرای این طرح گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه و نیز مطالبات مردمی و ساکنان شهر تهران از حدود ۱۰ روز پیش طرح امنیت محله محور را در دستور کار قرار دادیم.

وی با بیان اینکه جلسات هماهنگی و توجیهی این طرح قبل از آغاز آن انجام شد، ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده عملیات خود را در سطح شهر تهران به خصوص محلات مرکزی پایتخت به مرحله اجرا درآوردند و در جریان آن ۱۷۱ خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر را دستگیر کردند که از این افراد مقادیری موادمخدر صنعتی و سنتی کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در مجموع زمان اجرای این طرح ۵۱۵ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شده و برای درمان در اختیار نهادهای مسئول و کمپ‌های بازپروری قرارگرفتند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح اکیپ‌های پلیس پیشگیری نیز حضور و مشارکت داشتند، خاطرنشان کرد: در اجرای این اقدامات سه قاچاقچی عمده مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام