• یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۲۲:۱۵
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99042216673
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

شهردار اصفهان:

در مقابل حاشیه ها، بی اعتنا باشید

در مقابل حاشیه ها، بی اعتنا باشید

ایسنا/اصفهان شهردار اصفهان گفت: حاشیه ها می خواهد شهرداری را از حرکت متوقف کنند ولی در برابر حاشیه ها نجیب زادگان بی اعتنا باشید تا قطار امید مسیر خود را طی کند.

قدرت الله نوروزی امروز (یکشنبه، ۲۱ تیر ماه) در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه ۶ با اعتبار ۶۳۴ میلیارد ریال، اظهار کرد: موفقیت شهرداری اصفهان به خاطر همت شهرداری و مشارکت با همه بخش ها بوده است.

وی افزود: برخی معتقد بودند ورود به حلقه حفاظتی شهر و ساخت رینگ چهارم به دلیل موانع با ارتش انجام شدنی نیست، ولی جلسات متعددی با ارتش برای بخش غربی رینگ چهارم داشته ایم و امیدوارم این بخش که از انتهای فاز دوم سپاهانشهر به سوی درچه حرکت می کند را ارتش اجرا کند.

به گزارش ایسنا، با اشاره به اینکه ارتش می تواند بخش بزرگ ۱۰ کیلومتری در این پروژه را اجرا کند، گفت: این توافق نانوشته ما برای انجام این کار است، همانطور که اگر توافق منطقی با درنظر گرفتن همه جوانب نبود این اتفاقات نمی افتاد.

نوروزی از ارتش به عنوان یکی از ارکان موفقیت های شهرداری اصفهان یاد کرد و افزود: خدمات ارتش همیشه در ذهن مردم ما ثبت شده، اما امروز اصفهانی ها خاطره بیشتری از خدمات ارتش خواهند داشت.

وی با تاکید براینکه در رابطه با مسائل مردم همه جا باید احساس مسئولیت کرد، گفت: حاشیه ها می خواهد شهرداری را از حرکت متوقف کنند ولی در برابر حاشیه ها نجیب زادگان بی اعتنا باشید تا قطار امید مسیر خود را طی کند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه سه سال سرمایه گذاری و پروژه اجرا شده و امسال در اختیار مردم قرار می گیرد، تاکید کرد: هیچ حاشیه سازی این حرکت را متوقف نمی کند.

وی با اظهار امیدواری از اینکه روزی شاهد افتتاح حلقه حفاظتی، سالن همایش ها، نمایشگاه و خط دوم مترو خواهیم بود، اعلام کرد: اول اردیبهشت همه با هم برای افتتاح مجموعه پل ها و تقاطع غیرهم سطح در بزرگراه شهید کشوری خواهیم داشت و از همین امروز روزشمار پروژه را خواهیم زد. 

همچنین محمدرضا برکت، مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان در این مراسم، اظهار کرد: بودجه شهرداری منطقه ۶ در سال گذشته ۴۳۴ میلیارد تومان بود که ۱۳۰ درصد وصول شد.

وی افزود: بودجه امسال شهرداری ۵۵۰ میلیارد تومان است که تا پایان خرداد ۳۷ درصد آن محقق شد.

مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان با بیان اینکه پارسال ۱۱۵ پروژه در منطقه اجرا شد که بالای ۹۰ درصد عملیاتی شد، گفت: برای امسال ۱۵۵ پروژه تعریف کردیم که ۳۲ پروژه امروز افتتاح می شود.

برکت، پل ها و تقاطع غیرهمسطح شهید کشوری و تصفیه خانه جنوب را دو پروژه شاخص اعلام و خاطرنشان کرد: تا پایان سال حداقل ۳ تا ۴ افتتاحیه دیگر در منطقه ۶ خواهیم داشت.

 در این مراسم، عملیات اجرایی مجموعه پل ها و تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید کشوری با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال آغاز و بوستان سایه به مساحت ۷۰ هزار متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

احداث تصفیه خانه پساب جنوب اصفهان با حجم ۲۴۰ لیتر بر ثانیه به مساحت هزار متر مربع و اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال و بهره برداری از پروژه های عمرانی خدماتی با اعتبار ۱۹۸ میلیارد ریال از دیگر پروژه های منطقه ۶ شهرداری اصفهان بود.
انتهای پیام