• شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۰
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99042115527
  • منبع : صدا و سیما

تلویزیون امید جهان را به همدان می‌برد

تلویزیون امید جهان را به همدان می‌برد

روابط عمومی شبکه پنج سیما از حضور شهاب عباسی ـ بازیگر ـ و امید جهان ـ خواننده ـ به عنوان مهمانان امشب برنامه شب فیروزه‌ای خبر داده است.

به گزارش ایسنا، جنگ شبانه «شب فیروزه‌ای» در ششمین سفر خود بعد از شهرهای تبریز، کرمان، ایلام، خراسان رضوی و مرکزی به استان همدان پایتخت تاریخ تمدن ایران رفته است.  

این برنامه با سفر به استان همدان از امشب (شنبه ۲۱ تیر ماه) ساعت ۲۲ از مجموعه گردشگری غارعلیصدر همدان  بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

بنا بر این گزارش، «شب فیروزه‌ای» دارای بخش‌های مختلفی همچون دعوت از هنرمندان و خوانندگان، گزارش از مکان‌های دیدنی و گردشگری، معرفی ظرفیت‌های اقتصادی، میان برنامه، وله و .... است.
این برنامه در واقع زیست‌بوم فرهنگی، تاریخی و تفریحی کشور را به تصویر می‌کشد و به‌طور همزمان نگاهی هم به ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری این استان‌ها دارد.

«شب فیروزه‌ای» شنبه تا سه‎شنبه این هفته (۲۱ تا ۲۴ تیرماه) هر شب از ساعت ۲۲ با اجرای مشترک  ابوالفضل آقاخانی و صالح جهانگرد از شبکه‌های پنج سیما و سیمای همدان پخش می‌شود.

برنامه ترکیبی «شب فیروزه‌ای» با تهیه‌کنندگی مشترک علی اکبر ذاکری و غلامرضا حیدری کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با همکاری سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام