• پنجشنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۸
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99041914501
  • خبرنگار : 50227

پلمب ۳ انبار غیرمجاز نهاده‌های دامی در اندیمشک

پلمب ۳ انبار غیرمجاز نهاده‌های دامی در اندیمشک

ایسنا/خوزستان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از پلمب سه انبار غیرمجاز نهاده‌های دامی در اندیمشک خبر داد.

بهرام جباری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در بازرسی‌های انجام شده از انبارهای ذخیره نهاده‌های دامی و طیور استان خوزستان، سه واحد متخلف در شهرستان اندیمشک شناسایی و پلمب شدند.  این سه انبار ذخیره نهاده‌های دام و طیور، فروش خارج از شبکه توزیع داشتند و بدون مجوز، فعالیت می کردند.

وی افزود:  نهاده‌هایی که در این انبارها ذخیره شده بودند با ارز دولتی خریداری شده بودند که طبق قانون باید در شبکه توزیع مشخص شده عرضه می شدند. صاحبان این انبارها، نهاده‌ها را خارج از شبکه و بدون رعایت قیمت مصوب به فروش می رساندند و از این رو با آنها در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

جباری بیان کرد: برای این سه انبار متخلف، پرونده تخلف به ارزش ۱۰۷ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه از این انبارها حدود ۳۰ تن ذرت کشف شد، خاطرنشان کرد: فروش خارج از شبکه نهاده‌هایی که با ارز دولتی خریداری می شوند، یکی از عوامل گرانی مرغ در بازار است.

انتهای پیام